Uitslag Paaswedstrijd 2019

Individuele Uitslag 2019

Ind Kl.Vak Kl.TRIO Kl.VakDeelnemerTrioVerenigingCmExGr. Vis
111A18Corne vd KarT-19 Asso Vega Maver3982131
211C36Ed vd VegtT-8 HSV Westland 1Hsv Westland223940
311B21Jeffrey BoonmansT-18 Snackkar&CoHSV Westkapelle2061034
422A24Piet VerhageT-5 Westkapelle 2HSV Westkapelle3471627
522B11Jeroen in den BoschONI192939
622C20Danny vd MeidenT-9 HSV Westland 2Hsv Westland165733
733A9Johan RomboutsT-9 HSV Westland 2Hsv Westland2241326
833B26Peter SlabberT-5 Westkapelle 2HSV Westkapelle166827
933C14Ronald de KockT-4 HSV de Edelkarper 1Hsv de Edelkarper163833
1044A29Jan HennekamT-25 Spro 2Edelkarper2231130
1144C15Klaas WinterT-17 HSV Westkapelle 4HSV Westkapelle127631
1244B13Rob van KoeveringeT-2 Fauna Hengelsport team 1HSV Westkapelle120623
1355A11Arjan RijnbergT-7 Spro 1Edelkarper2021420
1455C7Martijn WestdorpT-3 HSV de Zeebaars125727
1555B1Danny SuijkerbuijkHsv de Edelkarper113525
1666A32Tom van de PolT-6 Team Xseaben1941122
1766B10Elroy LuitwielerT-22 SeahuntersHSV Vlissingen111529
1866C5Jan StamT-25 Spro 2Edelkarper109527
1977A21Martijn BastiaanseT-13 HSV de Strijenvissers 3Hsv de Strijenvissers1781028
2077B4Frank PeeneT-17 HSV Westkapelle 4HSV Westkapelle110526
2177C6Martijn v GilstColijnsplaat74424
2288A22Joeri MinderhoutT-16 HSV Westkapelle 3HSV Westkapelle173924
2388B19Frank DekkerT-9 HSV Westland 2Hsv Westland103524
2488C16Jackie MinderhoutT-16 HSV Westkapelle 3HSV Westkapelle70327
2599A25Marijn GabrielseT-17 HSV Westkapelle 4HSV Westkapelle163735
2699B30Martin vd DriftT-14 Eurovissers 1Dzv de Eurovissers94625
2799C17Arjan van de ZandeT-26 de Zeeuwse Vissers67327
281010A14Rob SmithT-10 Trio 2152928
291010B32John MuisT-8 HSV Westland 1Hsv Westland93619
30109C10Armel SpeeHSV Groot Rotterdam67325
311111A27Jarno MinderhoutT-18 Snackkar&CoHSV Westkapelle143631
321111B18Janko WitteT-10 Trio 284423
331111C8Arjan van MoortT-7 Spro 1Edelkarper66326
341212A17Arjan de BruineT-23 Mitchel Team136730
351212B2Johnnij van SluijsT-1 Fauna Hengelsport team 2HSV Westkapelle71425
361212C21Francis Danen (D)T-20 Westkapelle Dames64326
371313A13Lies WijnhorstT-8 HSV Westland 1Hsv Westland125822
381313C24Eddie ElzingaT-5 Westkapelle 2HSV Westkapelle62322
391313B17Marloes Donkers (D)T-20 Westkapelle Dames59421
401414A37Kees RijnhoutT-26 de Zeeuwse Vissers117626
411414C9Kees GillissenT-6 Team Xseaben61325
421414B16John SoederhuijsenT-4 HSV de Edelkarper 1Hsv de Edelkarper58417
431515A5Leon BoschmaHSV Vlissingen92621
441515C39Alexander Krijnsen60232
451515B25Ruud de KockT-12 HSV de Strijenvissers 2Hsv de Strijenvissers56319
461616A34Louis van BommelT-4 HSV de Edelkarper 1Hsv de Edelkarper90616
471616C13Bart v MeelT-12 HSV de Strijenvissers 2Hsv de Strijenvissers56324
481616B33Ömer TanriövenHsv de Edelkarper53415
491717A30Roland MachielsenT-2 Fauna Hengelsport team 1HSV Westkapelle86521
501717B31Angelo HenseT-24 Grauvel46228
511717C37Johan van de HoogenT-15 MusketiersSlufter46226
521818A31Corné WesterlakenT-3 HSV de Zeebaars84525
531818B34Jeromy van HoudtT-3 HSV de Zeebaars45319
541818C12Ivan GabrielsT-18 Snackkar&CoHSV Westkapelle45227
551919A38Brian vd PloegT-24 Grauvel82429
561919B22Remco GeuzeT-25 Spro 2Edelkarper41225
561919C26Ron v DorstT-19 Asso Vega Maver41225
572020A35Dirckx63419
582020C30Arthur v TienenT-10 Trio 238223
592020B14Wim VuykT-23 Mitchel Team31216
602121A15Frans BoudewijnsHSV Middelburg60327
612120C3Laurence PijnenT-24 Grauvel38222
622121B24Martijn WisseT-13 HSV de Strijenvissers 3Hsv de Strijenvissers23123
632222A10Frans VersluisHSV Westkapelle57415
642222C32Erik BrouwerT-1 Fauna Hengelsport team 2HSV Westkapelle31218
652222B28Marco MolT-19 Asso Vega Maver18118
662323A23Gilles TraasT-14 Eurovissers 1Dzv de Eurovissers45317
672323C29Wibo BooneT-21 SHIMANOHsv de Edelkarper28215
682323B15Petra van de Hoogen (D)T-15 MusketiersSlufter16116
692424A7Jaimy LabudzikT-22 SeahuntersHSV Vlissingen42315
702424C4Joey v Gilst (J)22122
712424B23Chritiaan MinderhoutT-16 HSV Westkapelle 3HSV Westkapelle15115
722525A26Christel Verhage (D)T-20 Westkapelle Dames40227
732525C18Marco van VlimmerenT-2 Fauna Hengelsport team 1HSV Westkapelle20120
742525B20Sjaak VerburgT-21 SHIMANOHsv de Edelkarper13113
752625A2John JanseHsv Middelburg40226
762626C25Jordy van SchaikT-22 SeahuntersHSV Vlissingen17117
772625B5Jeroen den EngelsmanT-7 Spro 1Edelkarper13113
782727A28Andre BarendseT-21 SHIMANOHSV Vlissingen33220
792727C2Wouter v Gilst14114
802828A12Els Wouters (D)HSV Westkapelle32218
812828C11Misha RiticoT-11 HSV de Strijenvissers 1Hsv de Strijenvissers13113
822929A20Ger RobbemondT-15 MusketiersSlufter30216
833029A39Tharcis GommersT-12 HSV de Strijenvissers 2Hsv de Strijenvissers30216
843131A40Pedro van SluijsT-1 Fauna Hengelsport team 2HSV Westkapelle17117
853232A4Peter ToussaintT-11 HSV de Strijenvissers 1Hsv de Strijenvissers15115
863333B27Corne BennaarsT-11 HSV de Strijenvissers 1Hsv de Strijenvissers000
863333B9Ruud van NoordT-6 Team Xseaben000
863333B7Marc Verresen000
863333B35Frederik VersluisPlatvis Eeklo000
863333B37Koen CraeyePlatvis Eeklo000
863333B40Julian RijnhoutT-26 de Zeeuwse Vissers000
863333C23Corne DanenT-14 Eurovissers 1Dzv de Eurovissers000
863333C35Jaimy PosthumusT-23 Mitchel Team000
863333C1Rick v GastelT-13 HSV de Strijenvissers 3Hsv de Strijenvissers000
Totaal aantal cm:7575
Totaal aantal vis:399
Grootste vis in cm:40

 

Trio+ Uitslag 2019

Kl.Trio Krps Kl.CmExGr. Vis
1T-9 HSV Westland 2134922533
Danny vd Meiden2165733
Johan Rombouts32241326
Frank Dekker8103524
2T-5 Westkapelle 2185752727
Piet Verhage23471627
Peter Slabber3166827
Eddie Elzinga1362322
3T-17 HSV Westkapelle 4204001835
Klaas Winter4127631
Frank Peene7110526
Marijn Gabrielse9163735
4T-8 HSV Westland 1244412340
Ed vd Vegt1223940
John Muis1093619
Lies Wijnhorst13125822
5T-25 Spro 2293731830
Jan Hennekam42231130
Jan Stam6109527
Remco Geuze1941225
6T-18 Snackkar&Co303941834
Jeffrey Boonmans12061034
Jarno Minderhout11143631
Ivan Gabriels1845227
7T-4 HSV de Edelkarper 1333111833
Ronald de Kock3163833
John Soederhuijsen1458417
Louis van Bommel1690616
8T-16 HSV Westkapelle 3402581327
Joeri Minderhout8173924
Jackie Minderhout870327
Chritiaan Minderhout2415115
9T-7 Spro 1412811826
Arjan Rijnberg52021420
Arjan van Moort1166326
Jeroen den Engelsman2513113
10T-10 Trio 2412741528
Rob Smith10152928
Janko Witte1184423
Arthur v Tienen2038223
11T-3 HSV de Zeebaars412541527
Martijn Westdorp5125727
Corné Westerlaken1884525
Jeromy van Houdt1845319
12T-19 Asso Vega Maver424572431
Corne vd Kar13982131
Ron v Dorst1941225
Marco Mol2218118
13T-2 Fauna Hengelsport team 1462261223
Rob van Koeveringe4120623
Roland Machielsen1786521
Marco van Vlimmeren2520120
14T-20 Westkapelle Dames50163927
Francis Danen (D)1264326
Marloes Donkers (D)1359421
Christel Verhage (D)2540227
15T-6 Team Xseaben532551425
Tom van de Pol61941122
Kees Gillissen1461325
Ruud van Noord33000
16T-26 de Zeeuwse Vissers56184927
Arjan van de Zande967327
Kees Rijnhout14117626
Julian Rijnhout33000
17T-22 Seahunters56170929
Elroy Luitwieler6111529
Jaimy Labudzik2442315
Jordy van Schaik2617117
18T-24 Grauvel56166829
Angelo Hense1746228
Brian vd Ploeg1982429
Laurence Pijnen2038222
19T-12 HSV de Strijenvissers 260142824
Ruud de Kock1556319
Bart v Meel1656324
Tharcis Gommers2930216
20T-13 HSV de Strijenvissers 3612011128
Martijn Bastiaanse71781028
Martijn Wisse2123123
Rick v Gastel33000
21T-23 Mitchel Team65167930
Arjan de Bruine12136730
Wim Vuyk2031216
Jaimy Posthumus33000
22T-14 Eurovissers 165139925
Martin vd Drift994625
Gilles Traas2345317
Corne Danen33000
23T-1 Fauna Hengelsport team 265119725
Johnnij van Sluijs1271425
Erik Brouwer2231218
Pedro van Sluijs3117117
24T-15 Musketiers6992526
Johan van de Hoogen1746226
Petra van de Hoogen (D)2316116
Ger Robbemond2930216
25T-21 SHIMANO7574520
Wibo Boone2328215
Sjaak Verburg2513113
Andre Barendse2733220
26T-11 HSV de Strijenvissers 19328215
Misha Ritico2813113
Peter Toussaint3215115
Corne Bennaars33000