Welkom op de website van HSV de Edelkarper

Wij zijn een hengelsport vereniging met een actieve zee boot vis club en een zout kant en zoet afdeling opgericht op 2 maart 1962

Via deze website trachten wij u te informeren over onze hengelsport vereniging en de hengelsport in het algemeen, mocht u vragen of content hebben ter aanvulling kun u ons bereiken via de mail link boven aan de pagina

Uitslag Paaswedstrijd 2019

Individuele Uitslag 2019

Ind Kl.Vak Kl.TRIO Kl.VakDeelnemerTrioVerenigingCmExGr. Vis
111A18Corne vd KarT-19 Asso Vega Maver3982131
211C36Ed vd VegtT-8 HSV Westland 1Hsv Westland223940
311B21Jeffrey BoonmansT-18 Snackkar&CoHSV Westkapelle2061034
422A24Piet VerhageT-5 Westkapelle 2HSV Westkapelle3471627
522B11Jeroen in den BoschONI192939
622C20Danny vd MeidenT-9 HSV Westland 2Hsv Westland165733
733A9Johan RomboutsT-9 HSV Westland 2Hsv Westland2241326
833B26Peter SlabberT-5 Westkapelle 2HSV Westkapelle166827
933C14Ronald de KockT-4 HSV de Edelkarper 1Hsv de Edelkarper163833
1044A29Jan HennekamT-25 Spro 2Edelkarper2231130
1144C15Klaas WinterT-17 HSV Westkapelle 4HSV Westkapelle127631
1244B13Rob van KoeveringeT-2 Fauna Hengelsport team 1HSV Westkapelle120623
1355A11Arjan RijnbergT-7 Spro 1Edelkarper2021420
1455C7Martijn WestdorpT-3 HSV de Zeebaars125727
1555B1Danny SuijkerbuijkHsv de Edelkarper113525
1666A32Tom van de PolT-6 Team Xseaben1941122
1766B10Elroy LuitwielerT-22 SeahuntersHSV Vlissingen111529
1866C5Jan StamT-25 Spro 2Edelkarper109527
1977A21Martijn BastiaanseT-13 HSV de Strijenvissers 3Hsv de Strijenvissers1781028
2077B4Frank PeeneT-17 HSV Westkapelle 4HSV Westkapelle110526
2177C6Martijn v GilstColijnsplaat74424
2288A22Joeri MinderhoutT-16 HSV Westkapelle 3HSV Westkapelle173924
2388B19Frank DekkerT-9 HSV Westland 2Hsv Westland103524
2488C16Jackie MinderhoutT-16 HSV Westkapelle 3HSV Westkapelle70327
2599A25Marijn GabrielseT-17 HSV Westkapelle 4HSV Westkapelle163735
2699B30Martin vd DriftT-14 Eurovissers 1Dzv de Eurovissers94625
2799C17Arjan van de ZandeT-26 de Zeeuwse Vissers67327
281010A14Rob SmithT-10 Trio 2152928
291010B32John MuisT-8 HSV Westland 1Hsv Westland93619
30109C10Armel SpeeHSV Groot Rotterdam67325
311111A27Jarno MinderhoutT-18 Snackkar&CoHSV Westkapelle143631
321111B18Janko WitteT-10 Trio 284423
331111C8Arjan van MoortT-7 Spro 1Edelkarper66326
341212A17Arjan de BruineT-23 Mitchel Team136730
351212B2Johnnij van SluijsT-1 Fauna Hengelsport team 2HSV Westkapelle71425
361212C21Francis Danen (D)T-20 Westkapelle Dames64326
371313A13Lies WijnhorstT-8 HSV Westland 1Hsv Westland125822
381313C24Eddie ElzingaT-5 Westkapelle 2HSV Westkapelle62322
391313B17Marloes Donkers (D)T-20 Westkapelle Dames59421
401414A37Kees RijnhoutT-26 de Zeeuwse Vissers117626
411414C9Kees GillissenT-6 Team Xseaben61325
421414B16John SoederhuijsenT-4 HSV de Edelkarper 1Hsv de Edelkarper58417
431515A5Leon BoschmaHSV Vlissingen92621
441515C39Alexander Krijnsen60232
451515B25Ruud de KockT-12 HSV de Strijenvissers 2Hsv de Strijenvissers56319
461616A34Louis van BommelT-4 HSV de Edelkarper 1Hsv de Edelkarper90616
471616C13Bart v MeelT-12 HSV de Strijenvissers 2Hsv de Strijenvissers56324
481616B33Ömer TanriövenHsv de Edelkarper53415
491717A30Roland MachielsenT-2 Fauna Hengelsport team 1HSV Westkapelle86521
501717B31Angelo HenseT-24 Grauvel46228
511717C37Johan van de HoogenT-15 MusketiersSlufter46226
521818A31Corné WesterlakenT-3 HSV de Zeebaars84525
531818B34Jeromy van HoudtT-3 HSV de Zeebaars45319
541818C12Ivan GabrielsT-18 Snackkar&CoHSV Westkapelle45227
551919A38Brian vd PloegT-24 Grauvel82429
561919B22Remco GeuzeT-25 Spro 2Edelkarper41225
561919C26Ron v DorstT-19 Asso Vega Maver41225
572020A35Dirckx63419
582020C30Arthur v TienenT-10 Trio 238223
592020B14Wim VuykT-23 Mitchel Team31216
602121A15Frans BoudewijnsHSV Middelburg60327
612120C3Laurence PijnenT-24 Grauvel38222
622121B24Martijn WisseT-13 HSV de Strijenvissers 3Hsv de Strijenvissers23123
632222A10Frans VersluisHSV Westkapelle57415
642222C32Erik BrouwerT-1 Fauna Hengelsport team 2HSV Westkapelle31218
652222B28Marco MolT-19 Asso Vega Maver18118
662323A23Gilles TraasT-14 Eurovissers 1Dzv de Eurovissers45317
672323C29Wibo BooneT-21 SHIMANOHsv de Edelkarper28215
682323B15Petra van de Hoogen (D)T-15 MusketiersSlufter16116
692424A7Jaimy LabudzikT-22 SeahuntersHSV Vlissingen42315
702424C4Joey v Gilst (J)22122
712424B23Chritiaan MinderhoutT-16 HSV Westkapelle 3HSV Westkapelle15115
722525A26Christel Verhage (D)T-20 Westkapelle Dames40227
732525C18Marco van VlimmerenT-2 Fauna Hengelsport team 1HSV Westkapelle20120
742525B20Sjaak VerburgT-21 SHIMANOHsv de Edelkarper13113
752625A2John JanseHsv Middelburg40226
762626C25Jordy van SchaikT-22 SeahuntersHSV Vlissingen17117
772625B5Jeroen den EngelsmanT-7 Spro 1Edelkarper13113
782727A28Andre BarendseT-21 SHIMANOHSV Vlissingen33220
792727C2Wouter v Gilst14114
802828A12Els Wouters (D)HSV Westkapelle32218
812828C11Misha RiticoT-11 HSV de Strijenvissers 1Hsv de Strijenvissers13113
822929A20Ger RobbemondT-15 MusketiersSlufter30216
833029A39Tharcis GommersT-12 HSV de Strijenvissers 2Hsv de Strijenvissers30216
843131A40Pedro van SluijsT-1 Fauna Hengelsport team 2HSV Westkapelle17117
853232A4Peter ToussaintT-11 HSV de Strijenvissers 1Hsv de Strijenvissers15115
863333B27Corne BennaarsT-11 HSV de Strijenvissers 1Hsv de Strijenvissers000
863333B9Ruud van NoordT-6 Team Xseaben000
863333B7Marc Verresen000
863333B35Frederik VersluisPlatvis Eeklo000
863333B37Koen CraeyePlatvis Eeklo000
863333B40Julian RijnhoutT-26 de Zeeuwse Vissers000
863333C23Corne DanenT-14 Eurovissers 1Dzv de Eurovissers000
863333C35Jaimy PosthumusT-23 Mitchel Team000
863333C1Rick v GastelT-13 HSV de Strijenvissers 3Hsv de Strijenvissers000
Totaal aantal cm:7575
Totaal aantal vis:399
Grootste vis in cm:40

 

Trio+ Uitslag 2019

Kl.Trio Krps Kl.CmExGr. Vis
1T-9 HSV Westland 2134922533
Danny vd Meiden2165733
Johan Rombouts32241326
Frank Dekker8103524
2T-5 Westkapelle 2185752727
Piet Verhage23471627
Peter Slabber3166827
Eddie Elzinga1362322
3T-17 HSV Westkapelle 4204001835
Klaas Winter4127631
Frank Peene7110526
Marijn Gabrielse9163735
4T-8 HSV Westland 1244412340
Ed vd Vegt1223940
John Muis1093619
Lies Wijnhorst13125822
5T-25 Spro 2293731830
Jan Hennekam42231130
Jan Stam6109527
Remco Geuze1941225
6T-18 Snackkar&Co303941834
Jeffrey Boonmans12061034
Jarno Minderhout11143631
Ivan Gabriels1845227
7T-4 HSV de Edelkarper 1333111833
Ronald de Kock3163833
John Soederhuijsen1458417
Louis van Bommel1690616
8T-16 HSV Westkapelle 3402581327
Joeri Minderhout8173924
Jackie Minderhout870327
Chritiaan Minderhout2415115
9T-7 Spro 1412811826
Arjan Rijnberg52021420
Arjan van Moort1166326
Jeroen den Engelsman2513113
10T-10 Trio 2412741528
Rob Smith10152928
Janko Witte1184423
Arthur v Tienen2038223
11T-3 HSV de Zeebaars412541527
Martijn Westdorp5125727
Corné Westerlaken1884525
Jeromy van Houdt1845319
12T-19 Asso Vega Maver424572431
Corne vd Kar13982131
Ron v Dorst1941225
Marco Mol2218118
13T-2 Fauna Hengelsport team 1462261223
Rob van Koeveringe4120623
Roland Machielsen1786521
Marco van Vlimmeren2520120
14T-20 Westkapelle Dames50163927
Francis Danen (D)1264326
Marloes Donkers (D)1359421
Christel Verhage (D)2540227
15T-6 Team Xseaben532551425
Tom van de Pol61941122
Kees Gillissen1461325
Ruud van Noord33000
16T-26 de Zeeuwse Vissers56184927
Arjan van de Zande967327
Kees Rijnhout14117626
Julian Rijnhout33000
17T-22 Seahunters56170929
Elroy Luitwieler6111529
Jaimy Labudzik2442315
Jordy van Schaik2617117
18T-24 Grauvel56166829
Angelo Hense1746228
Brian vd Ploeg1982429
Laurence Pijnen2038222
19T-12 HSV de Strijenvissers 260142824
Ruud de Kock1556319
Bart v Meel1656324
Tharcis Gommers2930216
20T-13 HSV de Strijenvissers 3612011128
Martijn Bastiaanse71781028
Martijn Wisse2123123
Rick v Gastel33000
21T-23 Mitchel Team65167930
Arjan de Bruine12136730
Wim Vuyk2031216
Jaimy Posthumus33000
22T-14 Eurovissers 165139925
Martin vd Drift994625
Gilles Traas2345317
Corne Danen33000
23T-1 Fauna Hengelsport team 265119725
Johnnij van Sluijs1271425
Erik Brouwer2231218
Pedro van Sluijs3117117
24T-15 Musketiers6992526
Johan van de Hoogen1746226
Petra van de Hoogen (D)2316116
Ger Robbemond2930216
25T-21 SHIMANO7574520
Wibo Boone2328215
Sjaak Verburg2513113
Andre Barendse2733220
26T-11 HSV de Strijenvissers 19328215
Misha Ritico2813113
Peter Toussaint3215115
Corne Bennaars33000

 

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.