logo

HSV de Edelkarper

 

Inloggen verplaatst: onder aan de pagina 

Uitslagen Zout

Competitie Zout 2018

PlaatsDeelnemerTot_pntTot_LngtTot_aantGrtst
1Rik Croon2446223
2Eric Otto110133725
3Peet de Crom113140633
4Doortje van Wensen1131351231
5Danny Suijkerbuijk115167834
6Louis van Bommel2041231532
7Leen van Wensen2063291937
8Frank van Tilborg404000

Verslag wedstrijd 1

De eerste wedstrijd van 2018 werd vervist op zondag 18 maart 2018 van 14:00 t/m 17:00 aan de hoge nummers van Hansweert.  Met daags te voren diverse sneeuwbuien en een gevoelstemperatuur van -15C en -4C vorst overdag en een steveige oosten wind zag het er al niet best uit.  Maar op zondag was het toch iets rustiger, met een +1C en een niet al te harde wind was het nog goed te doen achter de dijk ietwat uit de wind - zelfs het zonnetje kwam nog even kijken.  Helaas hadden we maar 6 man aan de waterkant en had de vis er ook geen zin in.  Na 3 uur vissen waren er maar liefst 3 hele vissen gevangen, 2 door Eric Otto (2 zeebaarsjes van 14 en 13 cm) waarmee hij meteen de winst pakte van deze wedstrijd.  Gefeliciteerd Eric met de eerste overwinning in 2018!

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Eric Otto2722014
2Peet de Crom1411014
4Danny Suijkerbuijk00000
4Rik Croon00000
4Frank van Tilborg00000
4Doortje van Wensen00000

Verslag wedstrijd 2

De tweede wedstrijd van 2018 werd vervist aan het parcours van West Duin het grote vak rechts van de Piet Heijn.  Met 6 vissers in dat grote vak hadden we alle ruimte en konden we staan waar we wilde.  Leen had al snel een paar zeebaarzen aan de kant terwijl het bij de rest niet wilde lukken.  Na 4 uur vissen op een zonovergoten strand kwamen we met rode koppies bij de auto en is Leen van Wensen met 11 vissen dik de winnaar van de dag.

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Leen van Wensen2791111037
2Danny Suijkerbuijk13766034
3Peet de Crom9844033
4Eric Otto6533025
5Rik Croon4622023
6Doortje van Wensen3111031

Verslag wedstrijd 3

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Louis van Bommel3722023
2Doortje van Wensen2411024
2Leen van Wensen2411024
2Eric Otto2411024
5Danny Suijkerbuijk1911019
6Peet de Crom00000
6Rik Croon00000

Verslag wedstrijd 4

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Louis van Bommel3211032
2Peet de Crom2811028
3Eric Otto1711017
4Rik Croon00000

Verslag wedstrijd 5

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Doortje van Wensen80104622
2Louis van Bommel541221022
3Leen van Wensen2671620
4Danny Suijkerbuijk1111011
5Rik Croon00000

Verslag wedstrijd 6

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis

Verslag wedstrijd 7

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis

 

Joomla! Foutopsporingsconsole

Sessie

Profielinformatie

Geheugengebruik

Database zoekopdrachten