A+ A A-

Uitslagen Zout

Competitie Zout 2018 (4 beste van de 6 wedstrijden)

PlaatsDeelnemerTot_pntTot_LngtTot_aantGrtst
1Louis van Bommel53922632
2Peet de Crom102321033
3Eric Otto10133725
4Doortje van Wensen131351231
5Danny Suijkerbuijk142171034
6Rik Croon1846223
7Leen van Wensen1063291937
8John Soederhuijsen30298426
9Frank van Tilborg304000

 

Verslag wedstrijd 1

De eerste wedstrijd van 2018 werd vervist op zondag 18 maart 2018 van 14:00 t/m 17:00 aan de hoge nummers van Hansweert.  Met daags te voren diverse sneeuwbuien en een gevoelstemperatuur van -15C en -4C vorst overdag en een steveige oosten wind zag het er al niet best uit.  Maar op zondag was het toch iets rustiger, met een +1C en een niet al te harde wind was het nog goed te doen achter de dijk ietwat uit de wind - zelfs het zonnetje kwam nog even kijken.  Helaas hadden we maar 6 man aan de waterkant en had de vis er ook geen zin in.  Na 3 uur vissen waren er maar liefst 3 hele vissen gevangen, 2 door Eric Otto (2 zeebaarsjes van 14 en 13 cm) waarmee hij meteen de winst pakte van deze wedstrijd.  Gefeliciteerd Eric met de eerste overwinning in 2018!

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Eric Otto2722014
2Peet de Crom1411014
4Danny Suijkerbuijk00000
4Rik Croon00000
4Frank van Tilborg00000
4Doortje van Wensen00000

 

Verslag wedstrijd 2

De tweede wedstrijd van 2018 werd vervist aan het parcours van West Duin het grote vak rechts van de Piet Heijn.  Met 6 vissers in dat grote vak hadden we alle ruimte en konden we staan waar we wilde.  Leen had al snel een paar zeebaarzen aan de kant terwijl het bij de rest niet wilde lukken.  Na 4 uur vissen op een zonovergoten strand kwamen we met rode koppies bij de auto en is Leen van Wensen met 11 vissen dik de winnaar van de dag.

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Leen van Wensen2791111037
2Danny Suijkerbuijk13766034
3Peet de Crom9844033
4Eric Otto6533025
5Rik Croon4622023
6Doortje van Wensen3111031

 

Verslag wedstrijd 3

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Louis van Bommel3722023
2Doortje van Wensen2411024
2Leen van Wensen2411024
2Eric Otto2411024
5Danny Suijkerbuijk1911019
6Peet de Crom00000
6Rik Croon00000

 

Verslag wedstrijd 4

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Louis van Bommel3211032
2Peet de Crom2811028
3Eric Otto1711017
4Rik Croon00000

 

Verslag wedstrijd 5

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Doortje van Wensen80104622
2Louis van Bommel541221022
3Leen van Wensen2671620
4Danny Suijkerbuijk1111011
5Rik Croon00000

 

Verslag wedstrijd 6

Wedstrijd 6 en 7 van het zilte nat waren door de vele afmelders niet vervist en is uiteindelijk besloten om op 16 december de opa massar / Jan de Zwart trofee door te laten gaan op het strand.  in eerste instantie voor het Aardappel dal maar tijdens de NKC bleek dat Westduin een beter parcours zou zijn en is er voor gekozen in overleg met de vissers om daar te gaan vissen.

FMMX9704

Ondanks de ijzel een avond ervoor was de weg er naar toe goed bereidbaar en werd de wedstrijd met 4 vissers en 1 controleur vervist.  Danny zijn dag kon niet meer stuk want zodra hij het strand op liep vond hij een intacte SPRO hengel van 4.2m welke er nog in goede staat uitzag.  Ook lagen er diverse ondelijnen op het strand van nachtelijke vissers met vis.  De eerste uitdraai van John leverde meteen 3 vissen op - echter aan een afgetrokken onderlijn.  De eerste reguliere vis liet ruim een uur op zich wachten.  Uiteindelijk kwam er sporadisch een visje uit, meestal schar en 2 wijtingen.  Al met al viel de vangst zwaar tegen want er was gerekend op meer vis, maar het dode tij speelde dan toch parten.  Lousi is de gelukkige winnaar van de opa Massar trofee en tevens na 6 wedstrijden overall winnaar (gerekend over de 4 beste wedstrijden).  gefeliciteerd Louis!!

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Louis van Bommel2691111031
2John Soederhuijsen9844026
3Peet de Crom9244026
4Danny Suijkerbuijk5022026

 

Verslag wedstrijd 7

 

Vervallen