logo

HSV de Edelkarper

 

Inloggen verplaatst: onder aan de pagina 

Uitslagen Zout

Competitie Zout 2018

PlaatsDeelnemerTot_pntTot_LngtTot_aantGrtst
1Peet de Crom5112533
2Eric Otto592525
3Danny Suijkerbuijk6137634
4Rik Croon946223
5Doortje van Wensen1031131
6Leen van Wensen1012791137
7Frank van Tilborg104000
8Louis van Bommel200000
8John Soederhuijsen200000
8Jordy Suijkerbuijk200000
8Frans Gillesen200000

Verslag wedstrijd 1

De eerste wedstrijd van 2018 werd vervist op zondag 18 maart 2018 van 14:00 t/m 17:00 aan de hoge nummers van Hansweert.  Met daags te voren diverse sneeuwbuien en een gevoelstemperatuur van -15C en -4C vorst overdag en een steveige oosten wind zag het er al niet best uit.  Maar op zondag was het toch iets rustiger, met een +1C en een niet al te harde wind was het nog goed te doen achter de dijk ietwat uit de wind - zelfs het zonnetje kwam nog even kijken.  Helaas hadden we maar 6 man aan de waterkant en had de vis er ook geen zin in.  Na 3 uur vissen waren er maar liefst 3 hele vissen gevangen, 2 door Eric Otto (2 zeebaarsjes van 14 en 13 cm) waarmee hij meteen de winst pakte van deze wedstrijd.  Gefeliciteerd Eric met de eerste overwinning in 2018!

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Eric Otto2722014
2Peet de Crom1411014
4Danny Suijkerbuijk00000
4Rik Croon00000
4Frank van Tilborg00000
4Doortje van Wensen00000

Verslag wedstrijd 2

De tweede wedstrijd van 2018 werd vervist aan het parcours van West Duin het grote vak rechts van de Piet Heijn.  Met 6 vissers in dat grote vak hadden we alle ruimte en konden we staan waar we wilde.  Leen had al snel een paar zeebaarzen aan de kant terwijl het bij de rest niet wilde lukken.  Na 4 uur vissen op een zonovergoten strand kwamen we met rode koppies bij de auto en is Leen van Wensen met 11 vissen dik de winnaar van de dag.

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis
1Leen van Wensen2791111037
2Danny Suijkerbuijk13766034
3Peet de Crom9844033
4Eric Otto6533025
5Rik Croon4622023
6Doortje van Wensen3111031

Verslag wedstrijd 3

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis

Verslag wedstrijd 4

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis

Verslag wedstrijd 5

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis

Verslag wedstrijd 6

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis

Verslag wedstrijd 7

PlaatsDeelnemerTotaal PntN_tot>10≤10Grootste Vis