A+ A A-

Wedstrijden Zout

 

WedstrijdDatumParcoursTijdenOpmerkingen
1Sunday, March 18, 2018Hansweert 31 - 6514:00-17:00vervist
2Sunday, May 20, 2018Westduin10:00-14:00vervist
3Sunday, June 03, 2018Nollestrand10:00-14:00vervist
4Sunday, June 24, 2018Hansweert 31 - 6512:00-15:00vervist
5Sunday, September 09, 2018Waarde 1214:00-17:00vervist
6Sunday, December 16, 2018Westduin10:00-14:00Opa Massar - vervist
7-Vervallen
Sunday, November 25, 2018Vleeswedstrijd Bergse Diepsluis8:00-16:00vervist

Voor deelname graag een uur van te voren aanwezig zijn aan de dijk of strand opgang voor het loten van de plaats

 

Andere en open wedstrijden:

WedstrijdDatumParcoursTijdenOpmerkingen
1Saturday, February 24, 2018Noordwijk-nfb
2Saturday, March 10, 2018Federatief Kampioenschap FZWNHoek van Holland
3Saturday, March 24, 20181e wedstrijd Penn korps comp.10:00-14:00Hoek van Holland
4Monday, April 02, 2018Paaswedstrijd HSV de Edelkarper10:00-14:00Zie Website
5Sunday, April 15, 2018Handy FishGroote Keeten
6Sunday, April 15, 2018Koppel Wedstrijd SlufterMaasvlakte 2
7Saturday, April 21, 2018Yuki 2 Daagse 21 - 22Noordwijk
8Saturday, April 28, 20182e wedstrijd Penn korps comp.10:00-14:00Noordwijk / Wijk aan Zee
9Saturday, May 05, 2018Hoek van Holland-nfb
10Saturday, May 05, 2018NK Dames en U16 / U2110:00-14:00Domburg
11Saturday, May 12, 2018Westland Bokaal
12Saturday, May 19, 2018Martin Solleveld Bokaal9:00-13:00Hoek van Holland
13Saturday, June 16, 2018Open Zeeuws Jeugd Kampioenschap10:00-13:00Waarde 12, 13, 14
14Thursday, July 26, 2018Yuki 2 Daagse Belgiƫ 26 - 27Belgiƫ
15Sunday, September 09, 2018Koppel Wedstrijd SlufterMaasvlakte 2
16Saturday, September 15, 20183e wedstrijd Penn korps comp.10:00-14:00Westkapelle
17Friday, September 21, 20181e topcompetite Dames U16 / U21Zeeland
18Friday, September 21, 2018Meerlanden Kust HerenDomburg
19Saturday, October 06, 2018WK U16 / U21 - Gandola-AlentejoPortugal
20Sunday, October 07, 2018Snert Wedstrijd HSV de SnoekGroote Keeten
21Sunday, October 07, 2018Koppel Wedstrijd SlufterMaasvlakte 2
22Saturday, October 13, 20184e wedstrijd Penn korps comp.10:00-14:00Groote Keeten (Katwijk)
23Saturday, October 20, 2018Castricum-nfb
24Saturday, October 20, 2018WK Dames & Heren - ConwayWales
25Saturday, November 10, 20181e topcompetitie dames & U16/U21Zeeland
26Saturday, November 17, 2018Rondvis SlufterCaland Kanaal
27Saturday, November 24, 2018NK Kust Heren9:00-13:00Noordwijk
28Saturday, December 01, 20182e topcompetite Dames U16 / U21Zeeland
29Saturday, December 01, 2018Grote prijs Terheide
30Sunday, December 02, 2018Sinterklaas Wedstrijd HSV de SnoekGroote Keeten
31Saturday, December 08, 2018Egmondnfb
32Saturday, December 15, 20185e wedstrijd Penn korps comp.9:00-13:00Westkapelle
33Saturday, December 22, 2018Boutwedstrijd SlufterDintel