Welkom op de website van HSV de Edelkarper

Wij zijn een hengelsport vereniging met een actieve zee boot vis club en een zout kant en zoet afdeling opgericht op 2 maart 1962

Via deze website trachten wij u te informeren over onze hengelsport vereniging en de hengelsport in het algemeen, mocht u vragen of content hebben ter aanvulling kun u ons bereiken via de mail link boven aan de pagina

Historie Club Zout 2004

Kustvissen Zout 2004
Kl.DeelnemerstkscmpntBijz.
1L. van Bommel5390412
2L. van Wensen3361125
3H v Loon2850929
4M. Jurgers3966930
5J. Zuidhof3351731
6H. Deegens3549441
7J. van Toledo2751342
8mevr. J. Deegens2139343
9J Raaymakers3154544
10R Letschert2747748
11F. Krijnen2644353
12E Otto2343053
13Fr de Kok2541059
14mevr. R. van Loon2134861
15K Suikerbuijk1120968
16P. de Crom2029274
17D Suijkerbuijk915080
18mevr. D. van Wensen913786
19J.E. Kops21317131
20R Kools11220157
21Sandra van Loon8157161
22H. de Caluwe15217231
23T Witkowsky7149243
24C Willemse13202244
25mevr Lia de Kok581248
26mevr N Willemse685254
27B Wijnings6116312
28P Caspers7108316
29E Ripson372401
30K de Jong10164403
31P. van de Westelaken585406
32H. Willemse121406
33K Schot487407
34mevr. M. Willemse119407
35R. Maas113413
36mevr. J. Maas18415
37J Jobse420
38T v Bladel424
Ernest RipsonOpa Massar
Ben KopsHH Opa Massar
Janny DeegensJan de Zwart
Miranda WillemseHH Jan de Zwart

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.