logo

HSV de Edelkarper

 

Inloggen verplaatst: onder aan de pagina 

Uitslagen Boot

Uitslagen boot van het lopende seizoen (3 beste van de 4 wedstrijden):

KlasseringNaamW1W2W3W4W5W6W7W8totaalVangstpnt
1Piet Buijk1411331427
2Hans de Vries1121318423
3Pim Troost1322520407
4Sjaak Verburg100131518454
5Kees Bulkmans1134515618
6Wil Franken2222617792
7Toon van Bladel2414717173
8Leo Havermans2154716465
9Louis van Bommel410012716010
10Mark van Wanrooij4313715936
11Jan Schoonen125100816111
12Adrie Mariën2333815858
13Wil den Braber 100341815802
14Gerrit Koster342100913451
15Rien van Eekeren324100910334
16Lennart Fokke25531017927
17Chris van de Vreede45331014919
18Arjan Stelwage3441001111830
19John Soederhuijssen4100541311968
20Hans Lodewijkx3100100210511321
21Geert de Bruyn351001001086612
22Ernest Ripson10021001002024060
23Koos Roels10010041002046068
24Joop Schik41001001002043496
25Andre Verdonk10051001002052420
26Ad Nieuwdorp1001001001003000
26Arne van de Broek1001001001003000
26Richard Wouterse1001001001003000
26Rini Konings1001001001003000

Wedstrijd 1 - Boot

naamondermaatse vispuntenbovenmaatse vispuntengewichtPunten haai/rog/baarspunten totaalbootklassering
uitslag 25 maart 2018
Kees Bulkmans021210029475047BIG MARLIN BB1
Wil Franken020200025004500BIG MARLIN BB2
Gerrit Koster015150019903490BIG MARLIN BB3
John Soederhuijssen010100013202320BIG MARLIN BB4
Jan Schoonen036360044778077BIG MARLIN SB1
Adrie Mariën020200024834483BIG MARLIN SB2
Hans Lodewijkx018180021963996BIG MARLIN SB3
Chris van de Vreede014140024573857BIG MARLIN SB4
Pim Troost031310040987198MARIE-LOUISE BB1
Lennart Fokke022220035755775MARIE-LOUISE BB2
Geert de Bruyn020200027124712MARIE-LOUISE BB3
Joop Schik013130021963496MARIE-LOUISE BB4
Hans de Vries026260043626962MARIE-LOUISE SB1
Toon van Bladel026260030425642MARIE-LOUISE SB2
Arjan Stelwage022220028565056MARIE-LOUISE SB3
Mark van Wanrooij018180026504450MARIE-LOUISE SB4
Piet Buijk034340043627762THE BLACK PEARL1
Leo Havermans019190032905190THE BLACK PEARL2
Rien van Eekeren016160019673567THE BLACK PEARL3
Louis van Bommel015150019283428THE BLACK PEARL4

Wedstrijd 2 - Boot

naamondermaatse vispuntenbovenmaatse vispuntengewichtPunten haai/rog/baarspunten totaalbootklassering
uitslag 15 april 2018
Kees Bulkmans019190025704470BIG MARLIN BB1
Ernest Ripson018180022604060BIG MARLIN BB2
Wil den Braber 020200020304030BIG MARLIN BB3
Gerrit Koster018180019903790BIG MARLIN BB4
Chris van de Vreede099008801780BIG MARLIN BB5
Hans de Vries020200027604760BIG MARLIN SB1
Rien van Eekeren012120013702570BIG MARLIN SB2
Mark van Wanrooij012120012002400BIG MARLIN SB3
Arjan Stelwage0990011602060BIG MARLIN SB4
Lennart Fokke066007201320BIG MARLIN SB5
Sjaak Verburg026260029405540MARIE-LOUISE BB1
Jan Schoonen017170022003900MARIE-LOUISE BB2
Pim Troost017170018403540MARIE-LOUISE BB3
Piet Buijk016160017803380MARIE-LOUISE BB4
Andre Verdonk012120012202420MARIE-LOUISE BB5
Leo Havermans019190023504250MARIE-LOUISE SB1
Wil Franken018180020103810MARIE-LOUISE SB2
Adrie Mariën015150016603160MARIE-LOUISE SB3
Toon van Bladel011110012402340MARIE-LOUISE SB4
Geert de Bruyn0990010001900MARIE-LOUISE SB5
 

Wedstrijd 3 - Boot

naamondermaatse vispuntenbovenmaatse vispuntengewichtPunten haai/rog/baarspunten totaalbootklassering
uitslag 29 april 2018
Mark van Wanrooij030300032216221BIG MARLIN BB1
Wil Franken024240028345234BIG MARLIN BB2
Chris van de Vreede019190023074207BIG MARLIN BB3
Rien van Eekeren019190022974197BIG MARLIN BB4
Jan Schoonen019190022344134BIG MARLIN BB5
Toon van Bladel026260028075407BIG MARLIN SB1
Pim Troost022220026014801BIG MARLIN SB2
Sjaak Verburg017170022743974BIG MARLIN SB3
Wil den Braber 016160016003200BIG MARLIN SB4
John Soederhuijssen014140016303030BIG MARLIN SB5
Louis van Bommel031310034586558MARIE-LOUISE BB1
Hans de Vries031310033886488MARIE-LOUISE BB2
Kees Bulkmans029290032016101MARIE-LOUISE BB3
Koos Roels029290031686068MARIE-LOUISE BB4
Lennart Fokke020200020974097MARIE-LOUISE BB5
Piet Buijk038380045158315MARIE-LOUISE SB1
Gerrit Koster029290032716171MARIE-LOUISE SB2
Adrie Mariën026260033015901MARIE-LOUISE SB3
Arjan Stelwage023230024144714MARIE-LOUISE SB4
Leo Havermans020200024514451MARIE-LOUISE SB5
 

Wedstrijd 4 - Boot

naamondermaatse vispuntenbovenmaatse vispuntengewichtPunten haai/rog/baarspunten totaalbootklassering
uitslag 13 mei 2018
Piet Buijk0696900845015350BIG MARLIN BB1
Wil Franken036360044588058BIG MARLIN BB2
Mark van Wanrooij034340039157315BIG MARLIN BB3
John Soederhuijssen030300036186618BIG MARLIN BB4
Wil den Braber 039390046728572BIG MARLIN SB1
Hans Lodewijkx033330040257325BIG MARLIN SB2
Chris van de Vreede031310037556855BIG MARLIN SB3
Toon van Bladel029290032246124BIG MARLIN SB4
Sjaak Verburgzeebaars0343400406814728940MARIE-LOUISE BB1
Pim Troost036360048088408MARIE-LOUISE BB2
Lennart Fokke036360044558055MARIE-LOUISE BB3
Leo Havermans031310039257025MARIE-LOUISE BB4
Hans de Vries029290038016701MARIE-LOUISE SB1
Louis van Bommel027270033246024MARIE-LOUISE SB2
Adrie Mariën024240030745474MARIE-LOUISE SB3
Kees Bulkmans022220027914991MARIE-LOUISE SB4
 

Wedstrijd 5 - Boot

naamondermaatse vispuntenbovenmaatse vispuntengewichtPunten haai/rog/baarspunten totaalbootklassering

Wedstrijd 6 - Boot

naamondermaatse vispuntenbovenmaatse vispuntengewichtPunten haai/rog/baarspunten totaalbootklassering