Welkom op de website van HSV de Edelkarper

Wij zijn een hengelsport vereniging met een actieve zee boot vis club en een zout kant afdeling

Club Zout Competite

WedstrijdDatumParcoursTijdenOpmerkingen
1Sunday, March 18, 2018Hansweert 31 - 6514:00-17:00vervist
2Sunday, May 20, 2018Westduin10:00-14:00vervist
3Sunday, June 03, 2018Nollestrand10:00-14:00vervist
4Sunday, June 24, 2018Hansweert 31 - 6512:00-15:00vervist
5Sunday, September 09, 2018Waarde 1214:00-17:00vervist
6Sunday, December 16, 2018Westduin10:00-14:00Opa Massar - vervist
7-Vervallen
Sunday, November 25, 2018Vleeswedstrijd Bergse Diepsluis8:00-16:00vervist

 

Verloop Competitie 2018

PlaatsDeelnemerTot_pntTot_LngtTot_aantGrtst
1Louis van Bommel53922632
2Peet de Crom102321033
3Eric Otto10133725
4Doortje van Wensen131351231
5Danny Suijkerbuijk142171034
6Rik Croon1846223
7Leen van Wensen1063291937
8John Soederhuijsen30298426
9Frank van Tilborg304000

 

  • Verhaaltje over opa Massar

  • Verhaaltje over Jan de Zwart