Historie Club Zout 2015

Kustvissen Zout 2015
Kl.DeelnemerTot_pntTot_LngtTot_aantGrtstBijz.
1John Soederhuijsen1012426732
2Rob Buys1110535029
3Eric Otto1110025928
4Louis van Bommel166544430
5Danny Suijkerbuijk256933132
6Frans Gillesen262241326
7Peet de Crom284582630
8Leen van Wensen293061628
9Doortje van Wensen1261601021
10Tim Mulders2132891626
Danny SuijkerbuijkOpa Massar
John SoederhuijsenHH Opa Massar
- (geen dames gevist)Jan de Zwart
Doortje van WensenHH Jan de Zwart

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.