Historie Club Zout 2014

Kustvissen Zout 2014
Kl.DeelnemerTot_pntTot_LngtTot_aantGrtstBijz.
1Rob Buys913076234
2Rien van Eekeren177934341
3Danny Suijkerbuijk208354730
4John Soederhuijsen2411707138
5Louis van Bommel247937331
6Toon van Bladel274723728
7Omer Tanrioven324803032
8Eric Otto323633922
9Robin van Eekeren333872429
10Kees Suijkerbuijk393762130
11Doortje van Wensen522402723
12Janny Deegens54104922
13Wilma van Eekeren581301638
14Harry Deegens5851913
15Tim Mulders60521215
16Peet de Crom1323811737
17Leen van Wensen1323562628
18Peter van Merrienboer3151421133
John SoederhuijsenOpa Massar
Rob BuysHH Opa Massar
Doortje van WensenJan de Zwart
Wilma van EekerenHH Jan de Zwart

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.