Historie Club Zout 2013

Kustvissen Zout 2013
Kl.DeelnemerTot_pntTot_LngtTot_aantGrtstBijz.
1Toon van Bladel173832733
2Wilma van Eekeren184962927
3Louis van Bommel184223429
4Peter van Merrienboer193342330
5Rien van Eekeren216233536
6Erik Otto213322627
7Danny Suijkerbuijk265732829
8Kees Suijkerbuijk373101529
9Peet de Crom441981424
10Robin van Eekeren46115824
11Hans Willemse591231019
12Miranda Willemse61921920
13Rob Buys1216503233
14Leen van Wensen13182819
15Doortje van Wensen14082522
16Janny Deegens14163419
17Harry Deegens15478620
18Danny Hugens225108530
19Frans Gillesen24369516
20Danny Haish32812112
21Ron van Dorst402154828
22Anton Meulenberg41318118
23John Kuystermans414000
24Andre Weezepoel416000
Rob BuysOpa Massar
Eric OttoHH Opa Massar
Wilma van EekerenJan de Zwart
Wilma van EekerenHH Jan de Zwart

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.