Historie Club Zout 2012

Kustvissen Zout 2012
Kl.DeelnemerstkscmpntBijz.
1Toon van Bladel58108710
2Rien van Eekeren4882113
3E Otto61101717
4R Maas3244917
5L v Bommel6385827
6mevr J Deegens1938730
7C Suijkerbuijk3168634
8P de Crom3260238
9Fr Gillesen3862640
10mevr W v Eekeren3058142
11J Raaijmakers2641145
12H Deegens2439945
13L v Wensen3264447
14D Suijkerbuijk3669049
15Mike Raaijmakers2131354
16Robin v Eekeren2044756
17Danny Hugens1427164
18mevr D v Wensen45977
19P v Merrienboer13208135
20Danny Haish431325
21B Wijnings241409
22J Zuidhof238411
23 J Braat00419
Eric OttoOpa Massar
Rien van EekerenHH Opa Massar
Wilma van EekerenJan de Zwart
Wilma van EekerenHH Jan de Zwart

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.