Historie Club Zout 2009

Kustvissen Zout 2009
Kl.DeelnemerstkscmpntBijz.
1L v Bommel978999
2T v Bladel6779122
3R v Ekeren6473024
4mevr M Willemse6866632
5E Otto6559832
6H Willemse5256341
7L Zuikerbuijk4044744
8mevr W v Ekeren3144144
9P v Merrienboer3445246
10R Geuze3644648
11Fr Gillesen3138348
12O Tanrioven2634467
13mevr J Deegens2126669
14mevr N Willemse1020769
15J v Toledo1729270
16H Deegens3937771
17Robin v Ekeren3035271
18J Raaijmakers2223576
19D Suijkerbuijk1116378
20Mike Raaijmakers2421481
21Fr Krijnen2219481
22C Willemse1015690
23L v Wensen914390
24C Suijkerbuijk815097
25C. Koopman39499
26K Martens239125
27P de Crom16235150
28H de Caluwe21248157
29M Aanraadt16146249
30A de Caluwe7105250
31A de Bekker7105250
32R Maas10135310
33E Ripson30298325
34Henri Croon251343
35mevr D v Wensen113346
36Theo van Broeck45352401
37W Boone371403
38P Caspers123412
Theo van BroeckOpa Massar
Peter vd WestelakenHH Opa Massar
Miranda WilemseJan de Zwart
Miranda WilemseHH Jan de Zwart

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.