Historie Club Zout 2008

Kustvissen Zout 2008
Kl.DeelnemerstkscmpntBijz.
1Remco Geuze4080116
2Rien van Eekeren3971916
3Danny Suijkerbuijk2860233
4Peter van Merrienboer2748034
5Toon van Bladel2756339
6Leen van Wensen2346142
7Eric Otto2852544
8Mevr Wilma van Eekeren2746344
9Frans Krijnen2136049
10Jan Raaymakers1934759
11Louis van Bommel3261660
12Mevr. Janny Deegens2238661
13Hans Willemse1631361
14Mike Raaymakers1830961
15Frans Gillesen1526462
16Cees Martens1530166
17Kees Suijkerbuijk1528366
18Cor Willemse1728767
19Mevr Miranda Willemse1830769
20Harry Deegens1828078
21Peet de Crom1424582
22Robin Van Eekeren1826783
23Martin Aanraad1424186
24Mevr. Nel Willemse815093
25Leroy Zuijkerbuijk584117
26Jan Buysen359125
27Cees Koopman12192148
28Hans de Caluwe13187148
29Omer Tanrioven16311152
30Leo Mol7135182
31Mevr. Doortje van Wensen344199
32Arthur de Caluwe6102236
33Sjef Mathijssen10209313
34Peter vd Weterlaken9223324
35Rom Maas370344
36Ernest Ripson12310401
37Peter Mentzij362404
38Cornelis Mentzij423
Peter vd WestelakenOpa Massar
Martin AanraadHH Opa Massar
Miranda WilemseJan de Zwart
Jannie DeegensHH Jan de Zwart

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.