Historie Club Zout 2007

Kustvissen Zout 2007
Kl.DeelnemerstkscmpntBijz.
1R. Geuze7498018
2F. Gillesen7599219
3L. van Bommel72100322
4F. Krijnen6380629
5E. Otto5986831
6H. de Caluwe5769636
7R. van Eekeren3843539
8Martin Aanraad5866842
9L. van Wensen4968544
10F. De Kok3258644
11P. de Crom5162747
12Leroy Zuijkerbuijk4853454
13Mevr. D. van Wensen4147854
14A. de Caluwe2033056
15H. Deegens4452358
16J. Raaymakers2739673
17Mevr. J. Deegens2235473
18Robin Van Eekeren2423478
19Mike Raaymakers2329081
20Mevr W. van Eekeren2629083
21C. Willemse51627140
22Mevr N. Willemse20232160
23Klaas de Jong41354211
24P. v/d Westelaken15283223
25T. Van Bladel387331
26J. Zuidhof236334
27J.E. Kops259414
28R. Buijs257415
29Mevr. L. de Kok357416
30R. Maas251417
31H. Willemse123424
32Mevr M. Willemse114427
33J. van Toledo428
34T. Witkowsky428
Martin AanraadOpa Massar
Leen van WensenHH Opa Massar
Jannie DeegensJan de Zwart
Jannie DeegensHH Jan de Zwart

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.