Historie Club zoet 2009

Zoetwater vissen 2009
Kl.DeelnemerPuntenGrammenBijz.
1William Tempelaars776956
2Toon van Bladel1264882
3Wil den Braber1345095
4Wil Rijsdijk1928815
5Cor Willemse2235652
6Bennie Wijnings2339820
7Nel Willemse3224232
8Gradus Haisch3319384
9Louis van Bommel3318974
10Arijaan Krijnen357119
11Johan Linders4113656
12Stian Groeneveld13611975
13Stefan Scheltema21638960
14Leo Kruf31615200
15John van Gastel31817350
16Anton Mullenberg40411750
17Johan Jansen4078300
18Dennis de Bekker4150
19Arnold de Bekker5000
19Ernest Ripson5000
19Nico de Visser5000
Gradus Haish55 cmOpa Massar
Louis van BommelHH Opa Massar
Cor willemse 8 stJan de Zwart
Gradus Haish8 stJan de Zwart
HH Jan de Zwart

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.