Historie Club zoet 2007

Zoetwater vissen 2007
Kl.Deelnemerwedstrijd1wedstrijd2wedstrijd3wedstrijd4wedstrijd5wedstrijd6wedstrijd7wedstrijd8PuntenGrammenBijz
1William Tempelaars3215100218937690
2Stian Groeneveld51100625221234120
3Eric Goossens249318341332505
4Bennie wijnings110214100751327060
5Louis van Bommel4107261431432940
6Toon van Bladel736854611928890
7Gradus Haisch878437562515360
8Wil Rijsdijk61041086893210410
9Nel Willemse100699931007347300
10Cor Willemse100105779100100383320
11Ernest Ripson100100310091001001003122250
12John van Gastel100101001001001001001004100
Eric GoosensOpa Massar
Cor WillemseHH Opa Massar
Jan de Zwart
Bennie WijningsHH Jan de Zwart

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.