Historie Club zoet 2004

Zoetwater vissen 2004
Kl.Deelnemerwedstrijd1wedstrijd2wedstrijd3wedstrijd4wedstrijd5wedstrijd6wedstrijd7PuntenBijz.
1Cor Willemse91342110011
2Ernest Ripson335247113
3William Tempelaars3410017510020
4Louis van Bommel969614421
5Frank de Kok2210078610025
6Toon van Bladel9100181004325
7Mevr. Nel Willemse311635810025
8Bennie Wijnings91004113100229
9Jan Willemse9710139100641
10Joey van Bommel9121112610541
11Rinus de Kok913129100910052
12Wil Rijsdijk1585100100100119
13Johan Linders98710100100100134
14Remco Geuze100921001002100213
15Wil den Braber10010100100100100100410
16Dennis Kusters10014100100100100100414
Cor Willemse49 cmOpa Massar
Wil RijsdijkHH Opa Massar
William Tempelaars19 stJan de Zwart
Toon van BladelHH Jan de Zwart

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.