Club Boot Competite

WedstrijdDatumParcoursTijdenOpmerkingen
1Sunday, March 24, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervist
2Sunday, May 05, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervist
3Sunday, May 19, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervist
4Sunday, September 29, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervallen / verwaaid
5Sunday, October 13, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervist
6Sunday, October 27, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervist
7Sunday, November 10, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00
Sunday, November 24, 2019Vleeswedstrijd Bergse Diepsluis8:00-16:00
8Sunday, December 15, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00

 

Overzicht Wedstrijden Boot

DatumEvenementLocatie
Sunday, February 17, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, March 24, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, March 31, 2019Efsa Cup (tevens klubwedstrijd EFSA)Scheveningen (Superprestige)
Sunday, March 31, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, April 07, 2019e selectie Boot ( Sport.V.NL.)Scheveningen
Saturday, April 13, 2019Le vedettes ( Tubertini)Blankenberge (Superprestige)
Saturday, April 20, 2019EspadoncupOostende (superprestige)
Sunday, April 28, 2019e selectie boot ( sport.viss.nl. )Scheveningen
Wednesday, May 01, 2019Noord Antwerps KampioenschapBergse Diepsluis
Saturday, May 04, 2019Platvis trofeeNieuwpoort ( Superprestige)
Sunday, May 05, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, May 12, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, May 19, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Saturday, May 25, 2019Robbyfish festivalBlankenberge (Superprestige)
Sunday, June 02, 2019e Selectie boot ( sport.viss.nl. )Scheveningen
Thursday, June 06, 2019Meerlanden Boot. (Nationcup)Fehnmar - Duitsland
Friday, June 07, 2019Meerlanden Boot. (Nationcup)Fehnmar - Duitsland
Saturday, June 08, 2019Meerlanden Boot. (Nationcup)Fehnmar - Duitsland
Saturday, June 08, 2019Dorade ChallangePornichet ( Frankrijk )
Sunday, June 09, 2019Meerlanden Boot. (Nationcup)Fehnmar - Duitsland
Sunday, June 09, 2019Dorade ChallangePornichet ( Frankrijk )
Saturday, June 15, 2019Noordzee trofeeNieuwpoort (Superprestige)
Saturday, August 17, 2019TongenfestivalBlankenberge (Superprestige)
Saturday, September 07, 2019VVBZ Cup ( nieuw)Nieuwpoort (Superprestige)
Monday, September 09, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Tuesday, September 10, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Wednesday, September 11, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Thursday, September 12, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Friday, September 13, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Saturday, September 21, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Sunday, September 22, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Monday, September 23, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Tuesday, September 24, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Wednesday, September 25, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Thursday, September 26, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Friday, September 27, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Saturday, September 28, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Sunday, September 29, 2019e Clubwedstrijd EdelkaperNeeltje Jans
Saturday, October 05, 2019Newport fishing CupNieuwpoort (Superprestige)
Sunday, October 06, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, October 06, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Monday, October 07, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Tuesday, October 08, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Wednesday, October 09, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Thursday, October 10, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Friday, October 11, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Sunday, October 13, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, October 27, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Saturday, November 02, 2019Gulle FestivalBlankenberge (Superprestige)
Sunday, November 03, 2019e Topcompetitie Boot.Neeltje Jans
Sunday, November 10, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Saturday, November 16, 2019EVZ trofeeBlankenberge (Superprestige)
Sunday, November 17, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, November 24, 2019Vleeswedstrijd EdelkarperBergse Diepsluis
Sunday, December 01, 2019e Topcompetitie BootNeeltje Jans
Sunday, December 08, 2019e Topcompetitie BootVlissingen
Sunday, December 15, 2019e Clubwedstrijd Edelkarper Neeltje Jans

 

Verloop Competitie 2019

KlasseringNaamW1W2W3W4W5W6W7W8totaalVangstpnt
1Sjaak Verburg32111526840
2Chris van de Vreede1001421819766
3John Soederhuijssen1210023817826
4Mark van Wanrooij4100212927622
5Hans Lodewijkx1003321919717
6Lennart Fokke11344918478
7Piet Buijk3123100916523
8Wil Franken53111001023270
9Geert de Bruyn51002131121752
10Pim Troost413341120463
11Flip Wouts23421001116005
12Louis van Bommel12100351114559
13Jan Schoonen31001441220477
14Leo Havermans41003411219203
15Adrie Mariën234341213556
16Kees Bulkmans5241003145939
17Rien van Eekeren1310010021069606
18Gerrit Koster51001100210811691
19Joop Schik2341001001097225
20Arjan Stelwage21004410011013996
21Hans de Vries4100410031119015
22Albert Leeuwis1001002100220412355
23Andre Verdonk31001001001003031200
24Arne van de Broek1001001001001004000
24Ernest Ripson1001001001001004000
24Richard Wouterse1001001001001004000
24Toon van Bladel1001001001001004000
24Wil den Braber 1001001001001004000