Welkom op de website van HSV de Edelkarper

Wij zijn een hengelsport vereniging met een actieve zee boot vis club en een zout kant en zoet afdeling opgericht op 2 maart 1962

Via deze website trachten wij u te informeren over onze hengelsport vereniging en de hengelsport in het algemeen, mocht u vragen of content hebben ter aanvulling kun u ons bereiken via de mail link boven aan de pagina

Club Boot Competite

WedstrijdDatumParcoursTijdenOpmerkingen
1Sunday, March 24, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervist
2Sunday, May 05, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervist
3Sunday, May 19, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00
4Sunday, September 29, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00
5Sunday, October 13, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00
6Sunday, October 27, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00
7Sunday, November 10, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00
Sunday, November 24, 2019Vleeswedstrijd Bergse Diepsluis8:00-16:00
8Sunday, December 15, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00

 

Overzicht Wedstrijden Boot

DatumEvenementLocatie
Sunday, February 17, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, March 24, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, March 31, 2019Efsa Cup (tevens klubwedstrijd EFSA)Scheveningen (Superprestige)
Sunday, March 31, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, April 07, 2019e selectie Boot ( Sport.V.NL.)Scheveningen
Saturday, April 13, 2019Le vedettes ( Tubertini)Blankenberge (Superprestige)
Saturday, April 20, 2019EspadoncupOostende (superprestige)
Sunday, April 28, 2019e selectie boot ( sport.viss.nl. )Scheveningen
Wednesday, May 01, 2019Noord Antwerps KampioenschapBergse Diepsluis
Saturday, May 04, 2019Platvis trofeeNieuwpoort ( Superprestige)
Sunday, May 05, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, May 12, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, May 19, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Saturday, May 25, 2019Robbyfish festivalBlankenberge (Superprestige)
Sunday, June 02, 2019e Selectie boot ( sport.viss.nl. )Scheveningen
Thursday, June 06, 2019Meerlanden Boot. (Nationcup)Fehnmar - Duitsland
Friday, June 07, 2019Meerlanden Boot. (Nationcup)Fehnmar - Duitsland
Saturday, June 08, 2019Meerlanden Boot. (Nationcup)Fehnmar - Duitsland
Saturday, June 08, 2019Dorade ChallangePornichet ( Frankrijk )
Sunday, June 09, 2019Meerlanden Boot. (Nationcup)Fehnmar - Duitsland
Sunday, June 09, 2019Dorade ChallangePornichet ( Frankrijk )
Saturday, June 15, 2019Noordzee trofeeNieuwpoort (Superprestige)
Saturday, August 17, 2019TongenfestivalBlankenberge (Superprestige)
Saturday, September 07, 2019VVBZ Cup ( nieuw)Nieuwpoort (Superprestige)
Monday, September 09, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Tuesday, September 10, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Wednesday, September 11, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Thursday, September 12, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Friday, September 13, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Saturday, September 21, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Sunday, September 22, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Monday, September 23, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Tuesday, September 24, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Wednesday, September 25, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Thursday, September 26, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Friday, September 27, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Saturday, September 28, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Sunday, September 29, 2019e Clubwedstrijd EdelkaperNeeltje Jans
Saturday, October 05, 2019Newport fishing CupNieuwpoort (Superprestige)
Sunday, October 06, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, October 06, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Monday, October 07, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Tuesday, October 08, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Wednesday, October 09, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Thursday, October 10, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Friday, October 11, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Sunday, October 13, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, October 27, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Saturday, November 02, 2019Gulle FestivalBlankenberge (Superprestige)
Sunday, November 03, 2019e Topcompetitie Boot.Neeltje Jans
Sunday, November 10, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Saturday, November 16, 2019EVZ trofeeBlankenberge (Superprestige)
Sunday, November 17, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, November 24, 2019Vleeswedstrijd EdelkarperBergse Diepsluis
Sunday, December 01, 2019e Topcompetitie BootNeeltje Jans
Sunday, December 08, 2019e Topcompetitie BootVlissingen
Sunday, December 15, 2019e Clubwedstrijd Edelkarper Neeltje Jans

 

Verloop Competitie 2019

KlasseringNaamW1W2W3W4W5W6W7W8totaalVangstpnt
1Lennart Fokke1126626
2Louis van Bommel1233897
3John Soederhuijssen1233479
4Rien van Eekeren1343652
5Piet Buijk3143294
6Pim Troost4155240
7Sjaak Verburg3253402
8Joop Schik2352914
9Adrie Mariën2352854
10Flip Wouts2352253
11Kees Bulkmans527812
12Wil Franken5381555
13Chris van de Vreede10011011573
14Arjan Stelwage21001021410
15Jan Schoonen31001034194
16Andre Verdonk31001031200
17Hans Lodewijkx1003103630
18Mark van Wanrooij41001042260
19Hans de Vries4100104560
20Geert de Bruyn51001051637
21Gerrit Koster51001051553
22Albert Leeuwis1001002000
22Arne van de Broek1001002000
22Ernest Ripson1001002000
22Richard Wouterse1001002000
22Toon van Bladel1001002000
22Wil den Braber 1001002000

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.