Boot Klassement 2019

KlasseringNaamW1W2W3W4W5W6W7W8totaalVangstpnt
1Sjaak Verburg321114526840
2Mark van Wanrooij41002121640920
3Chris van de Vreede10014212626777
4Wil Franken53111002735954
5Geert de Bruyn51002131731366
6Pim Troost413341832893
7John Soederhuijssen12100234817826
8Jan Schoonen31001441929203
9Piet Buijk31231003924416
10Hans Lodewijkx10033215919717
11Rien van Eekeren1310010023919523
12Lennart Fokke113445918478
13Gerrit Koster51001100231124536
14Louis van Bommel121003551121470
15Flip Wouts234210041119396
16Arjan Stelwage21004410021227967
17Leo Havermans410034141227422
18Adrie Mariën2343451213556
19Hans de Vries41004100331417798
20Kees Bulkmans5241003100145939
21Joop Schik2341001001001097225
22Albert Leeuwis1001002100210020412355
23Toon van Bladel100100100100100230210496
24Andre Verdonk31001001001001003031200
25Arne van de Broek1001001001001001004000
25Ernest Ripson1001001001001001004000
25Richard Wouterse1001001001001001004000
25Wil den Braber 1001001001001001004000

Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok. Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

 

Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.