Historie Club boot 2004

bootvissen 2004
Kl.Deelnemer3/28/200418-4-2004
MS Sirius
5/16/20046/6/20046/20/200412-9-2004
MS Sirius
10/3/200410/31/2004uitslagVangstpnt
1Adrie Mariën.32373Vangstpnt13121841320
2Wil Franken.13161210--822352280
3Sjef Mathijssen.4161311--1132543980
4Cor Willemse.1264414--3162940460
5Geert de Bruyn.271001001--5142923600
6Mark van Wanrooy.941387--653036350
7Frans de Bruin8158615--483441515
8Rom Maas181110038--2103428560
9Peter schuurbiers1922154--16153848900
10Jan Schoonen.14101001002--943920390
11Andre Vriends710012113--10114151890
12John van Dorst.587129--100134136500
13Hans Lodewijks.1510010917--1214740950
14Aad Nieuwdorp.2020151412--174936410
15Mart van Est.17100100195--795724950
16Wil den Braber.61310021100--1566117510
17Sjaak Verkaart.21914518--100176332550
18Rini Konings10019111816--14187727330
19Arie de Ligt10171610100--10010015325790
20Wieger Spaapen.1100911100--10010022128340
21William Tempelaars.111810016100--10010024511870
22Frank Kemps10010051006--10010031117640
23Rene Heeren100510020100--1001003257450
24Ad Leijdekkers.1612100100100--1001003284340
25Leen van Wensen1001410017100--10010033111670
26Rene van Merode100100100100100--1001005000
27Benny Wijnings100100100100100--1001005000
28Henk Suikerbuik100100100100100--1001005000

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.