Historie Club boot 1994

Bootvissen 1994
Kl.Deelnemer1e2e3e4e5eTotaalVangstpnt
1Mart van Est132211015
2Cor Willemse7875120
3Geert de Bruijn61144721
4Sjef Mathijssen125611224
5Renee van Merode183310925
6Wil Franken216116326
7Arie de Ligt4100514427
8Hans Lodewijkx2121315532
9Andre Vriends1007149636
10Leo Balemans3162732244
11John van Dorst52118210046
12Piet Buijk154100131547
13Jan Schoonen100181081450
14Leen van Wensen101015162551
15Joop Solleveld25201181352
16Eric Goossens10026812854
17Jan Storm100151272458
18Frank Ernest1123191001770
19J.P. Meesters191425221671
20Suus van Aart1717100212176
21Martin Solleveld232216192077
22Rinus lodewijkx20252423127951620
23Hans Willemse24242017187948290
24Rinie Konings1419261002382
25Ruud de Haas929100242789
26Jan van Schilt16923100100148
27John van Aart22100910026157
28Jacob polak261321100100160
29Peter Suijkerbuijk100272210019168
30Zeth Takarindingan828100100100236

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.