Historie Club boot 1995

Bootvissen 1995
Kl.Deelnemer5 maart7 mei21 mei15 okt12 nov3 decTotaalVangstpnt
1Sjef Mathijssen137522211
2Piet Buijk189511418
3Mart van Est3101155241947820
4Geert de Bruijn264121071944240
5Andre Vriends41411441823
6Arie de Ligt1004866924
7Eric Goossens101313310012739160
8Joop Solleveld51191001382738410
9Cor Willemse9310013100631
10Wil Franken12977121033
11Leen van Wensen616201141435
12Leo Balemans1001121201537
13John van Dorst100122168193852080
14Frank Ernest817100107133836690
15Martin Solleveld1119151931140
16Ad Lodewijkx10025148161452
17Cees Mathijssen100100101492457
18J.P. Meesters72218100172062
19Rinie Konings10023100919247533830
20Benny van Houten100211722151007530190
21Hans Lodewijkx1005161001003124
22Renee van Merode15100621100100142
23Jan Schoonen100151001710016148
24Ruud de Haas142410010016100154
25Jan van Schilt100100318100100221
26Peter Suijkerbuijk1001001001110012223
27Rinus Lodewijkx1002012100100100232
28Jos van Agtmael1001810010010017235
29Suus van Aart1002100100100100302
30Zeth Takarindingan100100100100100100400
31Jacob polak100100100100100100400
32Jogn van Aart100100100100100100400

 

  • Jan de Zwart was de eerste voorzitter van HSV de Edelkarper en vormde samen met Sjaak Sep (Secretaris) en Jan Massar (Penningmeester) het eerste DB van HSV de Edelkarper. Naast het DB bestond het overige eerste bestuur uit Janus Hoogemoed, Rinus Boogers, Adriaan van Loon en Rinus de Kok.

    Jan de Zwart is de naam gever van de Jan de Zwart Trofee waar op het zoute en zoete om gevist wordt. Op het zout water is de trofee voor de eerste dame van die wedstrijd en op het zoet voor degene met de meeste vissen in stuks.

  • Opa Massar was een fervent visser die op hoge leeftijd nog meeviste met de clubwedstrijden zoet en zout. Tijdens een jaarvergadering heeft hij een schenking gedaan aan de vereniging zijnde de "opa Massar" trofee waar elk jaar om gevist wordt op het zoet om de grootste karper en op het zout om de wedstrijd winst (de meeste cm). Voorwaarde van opa Massart was dat de vereniging ieder jaar een herinneringsbeker beschikbaar zou stellen aan degene die de opa Massar trofee het voorgaande jaar had gewonnen. Deze traditie leeft nog voort sinds de introductie.