Zaterdag 17 Jun 2023.
Om 8.30 werd er verzameld bij de Big Marlin van Hans Lodewijks om op te stappen voor een dagje haaienvissen bij Neeltje Jans.
7 jongeren in de leeftijd van 9 tm 16 jaar stonden te popelen om te gaan, uiteraard onder begeleiding van ervaren vissers.
Mezelf niet meegerekend.
Nadat we uitgevaren en door de sluis gegaan waren kwamen we al snel op de plaats van bestemming.
Het avontuur kon beginnen.
Al snel haalden ze de eerste haaitjes aan boord.
Geweldig om te zien hoe enthousiast de jongeren bezig waren.
Aan boord werden we getrakteerd op broodjes en drankjes, snoepjes en chips zodat de spieren op pijl bleven voor het zware indraaien.
De vangsten waren divers, soms een steenbolkje of een kleine wijting maar over het algemeen haaien, gladde haai en gevlekte haai.
Zeker 50 stuks.
Na een geslaagde visdag werd er traditioneel afgesloten bij Jans aan Zee voor een frietje met iets erbij.
Ik denk dat ik wel voor iedereen kan spreken dat het een zeer geslaagde dag was.
Hoop dat de jeugd het doorverteld en er meerdere jongeren weer aan het vissen gaan.
Een speciaal woord van dank aan Hans en de organisatie die ervoor gezorgd hebben dat dit een mooie dag is geworden.
Groetjes,
Marian.





Nog 7
Statistieken en advertenties bekijken
Bericht promoten
Alle reacties:
1111